Výběrové řízení na pozici ředitele

Vyhlášení výběrového řízení
Správní rada Alka, o.p.s. v Příbrami vyhlašuje výběrové řízení na nového ředitele / ředitelku, který(á) se bude věnovat zajímavým a inovativním projektům zaměřeným na osoby s kombinovaným postižením i jejich rodiny. V této pozici budete zodpovědný(á) za řízení, chod a rozvoj Centra péče o handicapované Alka (www.alkaops.cz), které se stará o přibližně 70 klientů a aktuálně má přibližně 35 zaměstnanců.

Požadujeme:
1) vzdělání a praxe:
* VŠ vzdělání (výhodou ekonomického, sociálního, pedagogického nebo zdravotnického směru) a praxi v manažerské funkci / s vedením pracovního kolektivu min. 2 roky
nebo
SŠ vzdělání (výhodou ekonomického, sociálního, pedagogického nebo zdravotnického směru) a praxi v manažerské funkci / s vedením pracovního kolektivu min. 5 let
* výhodou je praxe v sociální nebo zdravotnické oblasti a znalost účetnictví neziskových organizací
2) teoretická a praktická znalost manažerských dovedností (HR, vedení lidí, hodnocení zaměstnanců, analýzy, reporting)
3) osobnost s analytickým a koncepčním myšlením
4) schopnost výborně komunikovat, prezentovat na veřejnosti, formulovat myšlenky
5) schopnost týmové spolupráce
6) znalost práce na PC (aplikace pro podávání žádostí a výkazů, reporting a analýzy v Excelu, prezentace a tvorba dokumentů)
7) trestní bezúhonnost
8) řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
1) zajímavou, samostatnou, zodpovědnou a kreativní práci, která je smysluplná
2) plat 60 000 Kč měsíčně hrubého
3) motivační odměny při splnění cílů společnosti na daný rok
4) flexibilní pracovní dobu
5) 5 týdnů dovolené

Budeme rádi, když nás se svým motivačním dopisem, referencemi a životopisem oslovíte do 19.4.2019 na elektronické adrese katerina.ticha@alkaops.cz (do subjektu uveďte „Alka – výběrové řízení“). Případné dotazy je možné konzultovat na telefonním čísle 728 754 708.
 Alka, o.p.s. je příbramská nezisková organizace, která pomáhá lidem s různě závažným, zpravidla kombinovaným, postižením (od předškolních dětí po dospělé) a jejich rodinám. Naším cílem je umožnit každému uživateli rozvinout jeho potenciál a rodině pomoci s náročnou péčí o něj. Důraz klademe na individuální a lidský přístup, dialog s klientem a jeho rodinou, a na příjemné prostředí. Fungujeme transparentně, společensky zodpovědně a s respektem k potřebám každého, kdo naši pomoc potřebuje.

Ing. Lucie Šťovíčková
předsedkyně správní rady
Alka, o.p.s.

Nahoru