Soukromá osoba

Přesně Vaši pomoc hledáme!

Jak na to?

Jako SOUKROMÁ OSOBA máte možnost prostřednictvím darovací smlouvy jednorázově zaslat libovolnou částku na náš účet vedený u GE Money Bank v Příbrami. Zároveň si můžete rozmyslet k čemu mají být peníze použity, nebo zda to necháte na Alce.

Chcete něco víc? Domluvte si schůzku.

Chcete Alku podporovat pravidelně a stát se tak naším dlouhodobým podporovatelem? Je to jednoduché. Domluvte si schůzku s vedením společnosti a domluvte se, jak by taková dlouhodobá podpora mohla vypadat.

Při výši daru min. 1 tis.Kč ročně a jejich úhrnné hodnotě min. 2% z příjmů si dar můžete odečíst z daní. Více o daňovém zvýhodnění.

Jak na věcné dary? A co to vlastně je?

SAM_4723Dveře, okna, lino, hasicí přístroje, mikrovlnná trouba, kočárky, počítač, speciální hračky pro nevidomé... to všechno jsou a mohou být věcné dary.

Většina z těchto věcných darů k nám přichází ve chvíli, kdy je opravdu nejvíce potřebujeme a vyřeší nám SAM_4746tím problém, který se z pohledu dárce může jevit jako nepodstatný. A sice, z čeho ty věci zaplatíme? Přijímáme věcné dary, které pomohou našim klientům žít pokud možno víc normální život.

Darování věcného daru máme upraveno darovací smlouvou.

Dobrovolník se hlásí!

SAM_4523Máme rádi dobrovolníky. Je s nimi sranda a navíc, udělají spoustu velmi užitečné práce. V této oblasti dlouhodobě spolupracujeme s firemními dobrovolníky z O2 a GE Money Bank. Navíc máme skupinu jednotlivých dobrovolníků, kteří pravidelně dochází do Alky a pomáhají nám v realizaci snů našich klientů. Chcete se k nim přidat?

 

 

Nahoru