Bc. Kateřina Pekárová


Vedoucí týmu pracovníků služeb sociální péče (DS a OS) a sociálně aktivizačních služeb, sociální pracovnice, speciální pedagožka | 318 654 701 | 601 593 158 | katerina.pekarova@alkaops.cz

Kateřina Kanková

V Alce funguji jako vedoucí týmu pracovníků, kteří přímo zajišťují poskytování služeb sociální péče (odlehčovací služba a denní stacionář) a sociálně aktivizačních služeb. S klienty pracuji i přímo - v roli speciální pedagožky a zajišťuji komunikaci s jejich rodiči a opatrovníky. Zodpovídám za veškerou dokumentaci související s poskytováním "mých služeb" a funguji také jako sociální pracovnice.


Od svého dětství jsem chtěla působit jako pedagog. V dospělém věku jsem si zvolila speciální pedagogiku, která mě oslovovala nejvíce. Jsem šťastná, že mě má cesta dovedla do Alky. Začátky byly hodně náročné, ale nyní jsem ráda, že jsem se stala součástí životů jedinečných osobností - našich klientů, kteří můj život obohacují o spoustu nových zkušeností. Jsem šťastný člověk, že jsem našla práci, která mě učí, naplňuje, motivuje a baví. Velké díky ALCE :)

Nahoru