Nácvikový kiosek

Nácvikový kiosek Alky pomáhá lidem s různými formami postižení rozvíjet základní dovednosti zvyšující jejich šance na nalezení pracovního uplatnění. Jedná se zejména o rozvoj finanční gramotnosti a nakládání s penězi, základní společenská pravidla a mnoho dalších nácviků zaměřených na potřeby konkrétního člověka. Většina klientů se shoduje na tom, že se v kiosku učí hlavně komunikovat s cizími lidmi a reagovat v různých situacích. Pro některé z nich byla činnost v nácvikovém kiosku odrazovým můstkem pro získání uplatnění na otevřeném trhu práce, jak si o tom můžete přečíst v článku.

V kiosku si můžete koupit některý z mnoha výrobků typických pro Alku, jako například keramiku, voňavé svíčky, látkové sovičky, náramky, placky, zrcátka, lapače snů a mnoho dalšího. Naši nabídku jsme rozšířili o produkty Pražírny Drahonice v podobě výborných sirupů a lahodných sušenek. Tím podporujeme i ostatní organizace, které zaměstnávají osoby s handicapem. V nabídce máme i čerstvě rozpečené pečivo, které se výtečně hodí k naší kávě.

web_co umíme_Nácvikový kiosek
Ve středu 15. 5. 2024 opět otevíráme náš nácvikový kiosek.
Těšit se můžete nejen na lahodnou kávu, ale i na nové druhy čerstvě rozpečeného pečiva ve sladké i slané variantě, pestrobarevné svíčky, anděly, lapače snů, keramiku, háčkované medvídky a mnoho dalších výrobků na jejichž výrobě se podíleli naši klienti.