Hlasujte! V Příbrami pečeme pro lepší den!

Hlasujte pro Alku. Jsme jen krok od finále programu ČSOB pomáhá regionům.

Potřebujeme váš hlas a www.pribram.cz vám napoví, jak na to.

Alka má velkou šanci získat finanční podporu v programu ČSOB pomáhá regionům. Pomozte pořídit do nácvikového kiosku s občerstvením pec na rozpékání a balíček startovacího pečiva. Stačí k tomu opravdu málo, pouhý jeden hlas v projektu Pečeme pro lepší den. Soutěž už běží a hlasovat můžete do 20.11.2020.

Pec na rozpékání potěší všechny milovníky teplého a křupavého slaného i sladkého pečiva z listového těsta. Taštičky s lahodnými náplněmi, makové, povidlové či tvarohové šátečky a další dobroty, se budou skvěle hodit k výborné kioskové kávě, která voní na několik metrů daleko.

Kiosek pomáhá klientům s různě závažným postižením začlenit se do společnosti a funguje jako odrazový můstek pro otevřený trh práce. Klienti se zde učí hlavně komunikaci s lidmi, finanční gramotnosti a schopnosti reagovat v různých situacích, nejen při obsluze zákazníků.

I když se provoz kiosku na čas zastavil kvůli omezením, klienti nelení. Připravují se na znovuotevření, vyrábí originální předměty z keramiky a dárkové předměty, které lze v kiosku také zakoupit. Nacvičují činnosti a rozvíjejí dovednosti, které je posouvají k větší samostatnosti. Už teď se těší, až se s vámi znovu setkají a budou sobě i vám moci zlepšit den.