Podpořte náš projekt v příbramském TESCO.

Máme pro vás úžasnou zprávu.

Od pondělí 20.1.2020  až do neděle 16.2.2020 hlasujte v příbramském obchodě TESCO vhozením žetonu do sběrného hlasovacího boxu pro náš projekt Jen si tak chvilku hrát.

Podařilo se nám uspět mezi velkou konkurencí skvělých projektů a nyní jsme už jen pouhý krok od našeho snu, mít stacionář zaměřený také na pomoc dětem s postižením.

Díky projektu „Vy rozhodujete, my pomáháme“, které organizuje Tesco Stores ČR získáte za každý nákup v Tescu v Příbrami žeton, kterým můžete hlasovat pro náš projekt.

Je to výzva. Děti s postižením mají jen velmi omezenou možnost, jak trávit svůj volný čas. Návštěva běžných volnočasových aktivit je zpravidla nemyslitelná. Po škole a družině tak děti tráví svůj volný čas často jen doma. Společně s vámi chceme rozšířit náš denní stacionář právě pro malé děti tak, aby si měly kde hrát.

Péče o děti s postižením je velmi náročná pro celou rodinu.
Dětský stacionář pro děti otevírá možnost pro aktivní trávení volného času i dětem s postižením. Rodinám i dětem se tím velmi uleví. Děti a rodiny se také učí od dětství využívat sociální služby, které budou potřebovat celý život.

Každý hlas se počítá a vaší podpory se velmi vážíme. Bez vás bychom dnes nebyli tak daleko.

Výsledky hlasování budou průběžně zveřejňovány na stránkách programu https://itesco.cz/pomahame/list-of-projects/

Tesco již posedmé spouští grantový program Vy rozhodujete, my pomáháme, v rámci něhož rozdělí více než 5 milionů korun mezi 270 neziskových organizací. Ty pak mohou realizovat projekty na zlepšení svého okolí. Pojďte podpořit náš projekt Jen si tak chvilku hrát svým hlasem v podobě žetonu, který získáte za každý nákup.