Denní stacionář je jednou z nejstarších služeb Alky

Věděli jste, že Denní stacionář ALKA je jednou z nejstarších služeb Alky?

Možná jste to právě Vy, kdo pečuje o svého blízkého, který má nějaký druh postižení, nebo máte někoho takového ve svém okolí.

Je dobré vědět, že Denní stacionář v Alce je v tuto chvíli otevřen každý všední den od 7:30 do 16:00 a je určen lidem s postižením od 15 let věku, kteří potřebují pomoc druhé osoby při běžných denních činnostech.

Máme zkušenosti s klienty s různým typem postižení a tým profesionálů se srdcem na pravém místě, kteří  jim poskytují péči. Naším cílem je umožnit každému uživateli seberealizaci,  aktivní trávení času a dostupnost potřebné péče. Důraz klademe na individuální a lidský přístup, dialog s klientem a na příjemné prostředí.

Denní stacionář je v Alce rozdělen na dvě části. V přízemí najdete prostor pro aktivní uživatele a v prvním patře pro uživatele, kteří potřebují celodenní péči. Všichni klienti denního stacionáře mají možnost zapojit se do řady aktivizačních a kreativních činností. Podporujeme je v aktivním trávení volného času. Podnikáme společné výlety, návštěvy kulturních akcí, canisterapii, muzikoterapii. Dále nabízíme našim klientům pohybovou terapii, práci v keramické dílně, výtvarné činnosti, nakupování, vaření a pečení.

O Vaše blízké je po všech stránkách postaráno. Vy, pečující osoby, získáte čas pro sebe, pro své pravidelné i nepravidelné aktivity, pro práci, pro své vlastní koníčky a relaxaci.

Víme, že to nemáte jednoduché a rádi Vám pomůžeme s péčí o Vaše blízké.

Kontaktujte nás, nebo rovnou přijďte.