Firma

Darujte normální život těm, kteří ho nemají.PA251742

Jak na to?

Jednorázově zašlete libovolnou částku na účet ALKA, o.p.s. vedený u GE Money Bank: 179 304 855/ 0600. Následně obdržíte darovací smlouvu. Zároveň si můžete rozmyslet k čemu mají být peníze použity, nebo zda to necháte na Alce.

Jak se stát dlouhodobým podporovatelem?

Chcete Alku podporovat pravidelně a stát se tak naším dlouhodobým podporovatelem? Je to jednoduché. Domluvte si schůzku s ředitelkou Mgr. Šárkou Hájkovou a ujasněte si, jak by taková dlouhodobá podpora mohla vypadat.

Při výši daru min. 1 tis.Kč ročně a jejich úhrnné hodnotě min. 2% z příjmů si dar můžete odečíst z daní. Více o daňovém zvýhodnění.

Jak na věcné dary? A co to vlastně je?

SAM_4723Dveře, okna, lino, hasicí přístroje, mikrovlnná trouba, kočárky, počítač, speciální hračky pro nevidomé... to všechno jsou a mohou být věcné dary.

Většina z těchto věcných darů k nám přichází ve chvíli, kdy je opravdu nejvíce potřebujeme a vyřeší nám tím problém, který se z pohledu dárce může jevit jako nepodstatný. A sice, z čeho ty věci zaplatíme? Přijímáme věcné dary, které pomohou našim klientům žít pokud možno víc normální život.SAM_4746

 

 

Darování věcného daru máme upraveno darovací smlouvou.

Firemní sbírka? Jistě!

Chcete pro nás uspořádat firemní sbírku? To je skvělá zpráva. Nezapomeňte, že každá veřejná sbírka se řídí Zákonem o veřejných sbírkách. Budete-li potřebovat poradit, jak na to, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám s tím pomůžeme. Vy však máte volnější ruce než my a tak to nemusí být přímo veřejná sbírka, stačí to pojmout jako osobní příspěvek v rámci firemní akce a administrativou se pak už nemusíte trápit.

Dobrovolník se hlásí!

PA041411Máme rádi dobrovolníky. Je s nimi sranda a navíc, udělají spoustu velmi užitečné práce. V této oblasti dlouhodobě spolupracujeme s dobrovolníky z O2 a GE Money Bank. Chcete se k nim přidat?

Je to jednoduché. Jako společensky odpovědná firma se k nám můžete dostat v rámci firemního dobrovolnictví.

Nahoru